GAP Atelier

Vyskúšajte si na chvíľu rolu módneho návrhára, nechajte si v GAP Atelier upraviť obľúbený kúsok na mieru a darujte svojim blízkym darček, ktorý môžu dostať iba od vás. Ukážte ostatným, že vám na nich záleží.

Atelier hero image

Čo na vás čaká v GAP Atelier?

Kúpili ste si práve nový GAP kúsok a chceli by ste z neho vytvoriť originál, ktorý nikto iný nemá?

Vďaka službe v GAP Atelier si ušijete originálny štýl na mieru. Tričko, mikinu, džínsovú bundu alebo košeľu môžete ľahko doplniť nášivkou, výšivkou či monogramom. Vybrané GAP produkty si môžete kúpiť priamo na mieste alebo si vybrať z najnovšej kolekcie v neďalekej predajni. Ak ste si nechali doručiť tovar z gap.sk, stačí prísť do siedmich dní od prevzatia objednávky a ukázať nám faktúru k nákupu.

Výber nášiviek s pražskou tematikou aj ďalšími motívmi

Bohatá vzorkovnica výšiviek pre celú rodinu

Vyšijeme vám (takmer) čokoľvek od A do Z

Sewing machine

Koľko to stojí?

Pre členov vernostného klubu GAP+ je služba personalizácie celkom zadarmo. Bežná cena služby je 99 Kč (záleží od veľkosti výšivky).

Chcete sa dozvedieť o ďalších členských výhodách? Prečítajte si sprievodcu klubom

Viac o klube GAP+
GAP Atelier

Kde nás nájdete

GAP Atelier môžete navštíviť každý všedný deň na 1. poschodí obchodného centra Palladium v srdci Prahy. Hneď vedľa nájdete tiež predajňu GAP, kde kúpite najnovšie kolekcie aj už legendárne kúsky s logom GAP.

GAP Atelier OC PALLADIUM Nám. Republiky 1078/1 Praha 1 PO-NE 9.00 – 21.00

Sewing machine

Nechcete čakať?

Užite si nákupy na maximum, rezervujte si svoj termín návštevy GAP Atelier na e-maile info@gap.sk a počas úpravy vášho produktu si dajte kávu alebo zájdite na obed (služba obvykle trvá 15 – 30 minút, prípadne závisia od vyťažeností).

Client in store

Ešte stále váhate, aký kúsok si nechať upraviť?

Či už hľadáte udržateľnejšie produkty pod hlavičkou Gap for Good, ikonické GAP logo mikiny alebo family look, do ktorého oblečiete všetkých členov rodiny, jedno majú vždy spoločné – sú preverené desiatkami rokov nosenia našimi zákazníkmi, ako ste vy. Inšpirujte sa u značky, ktorú si obľúbila celá Amerika.

Prezrieť novinky